İnegöl Mobilyalarında Koltuk Takımları

İnegöl Mobilyası ile 2018

Evinizin en gözde yeri  her zaman ki gibi akla gelen yer oturma odaları gelmektedir. Oturma odaları, salonlar, yatak odaları, yemek odaları ve mutfaklar bu yıllarda tam bir tasarımsal akımının peşine takılmış durumda. Tasarımsal derken bunun içinde özellikle endüstriyel tasarımlar bir hayli ilgi görmekte ve bizim de dikkatimizi fazlasıyla çekmekte olması nedeni ile ara ara bloğ’umuzda  bu akımla ilgili bilgilere yer vermekteyiz. Endüstriyel dekorasyonun özellikle dekorasyon dünyasına ilgi duyan ve takip eden her tutkunun gözünden kaçmayacağı bir akım olarak da bahsetmek mümkündür. Özellikle endüstriyel dekorlardan bahsederken şüphesiz tuğla ve taş duvar kombinasyonlarının ve metalik ancak eski ürünlerin tasarımsal edilerek yeniden dekorasyona kazandırıldığını ve bunun sıklıkla kullanıldığını ve artık gözlerimiz sürekli bu yarışın içinde olduğumuzu bilmekteyiz .

İnegöl Mobilyası Endüstriyel Mobilyadır .

Endüstriyel tasarımlar demişken bloğumuzda makaleleri göz atmanızda oldukça faydalı olacağını düşünüyorum.

Tasarımsal Mobilyaları neden bu kadar çok uzun bir girişle başladığımı şimdi daha iyi anlatacağım. 2017 yılında bu kadar endüstriyel tasarımları 2018’de göreceğiz . Konumuz koltuk takımları idi .

Avensa Mobilya Olarak 2018 Yılında Koltuk Takım Seçimlerimiz

Biz bu sene Tasarımsal ve Akıllı Mobilyaların koltuk takımlarına sade çizgiler soft ve düz kumaşlı kombine ile yeni yıla gireceği sinyallerini veriyoruz .  Az bir miktarda desenli diğital baskılı kısımlarıda kırlentlerde göreceğiz.

Mobilya Alırken Dikkat Edilecek Hususları Dikkate Alın .

Günümüzde mobilyaya oldukça fazla bir bütçe ayrılmaktadır. Paranızın boşa gitmemesi, yaptığınız dekorasyonun içinize sinmesi, beğenilmesi ve uzun süre kullanacağınız kaliteli ve şık mobilyalar ve özellikle 2018 yılında almayı planladığınız mobilyalar için herhangi bir riske girmek istemiyorsanız Mobilya Alırken Dikkat Edilecek Noktalar Nelerdir? başlıklı yazımızı mutlaka incelemelisiniz.

ÖRNEK MODELLER

 

The Good
The Bad
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

www.avensamobilya.com üzerinden alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Kapat