Avangard Salon Takımları

Kişiliğinizi yansıtacak bir salon!

Avangard mobilyalar, son zamanların trendi olarak dikkat çekiyor ve şık yaşam alanları oluşturması ile pek çok kişinin de tercihi oluyor. Peki, oturma alanlarımız söz konusu olduğunda avangard mobilya seçimlerimiz nasıl olmalı ve avangard dekorasyonun detayları nelerdir? Bu tarzı benimsemek isteyenlerin en önemli soruları da bunlar olacaktır. Şimdi hemen cevaplara geçelim. Avangard mobilyalar, sarayvari, şık, zenginlik ve lüks simgesi olan seçimlerdir. Bu yüzden de kadife ya da parlak kumaşlar kullanılırken, altın varaklı detaylar bizi şaşırtmaz. Kapitone neredeyse bir olmazsa olmazdır. Pek çok modelde karşımıza çıkması da bu yüzdendir.

Kişiye özel tasarlanan avangard mobilya modellerini görmek için tıklayın!

Genellikle oturma odasında tercih edilen mobilyalarda, en önemli nokta odamızın ölçüleridir. Ölçüler ile doğru orantılı seçimler yapmak gerekir. Yoksa bir araya sıkışmış mobilyalar, göz yorucu görüneceği gibi gerçek güzelliğini de gösteremeyecektir.

Salon dekorasyonuna farklı bakış açısı!

Bunun yanı sıra orta sehpa seçimi avangard mobilyalarda çok önemlidir. Genellikle set olarak alınması ve uyumlu modellerin tercih edilmesi önerilir. Bunun yanı sıra eğer geniş bir alan söz konusuyla ayna, yemek masası ve benzeri pek çok farklı ürünü de koltuklarımız ile beraber tercih edebiliriz. Yemek masasının hatta sandalyelerin bir bürün olarak uyum içerisinde olması, hoş bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Bunun yanı sıra perdelerde hassas seçimler yapmak gerekir. Koyu renkli mobilyalarda, koyu renkli perdelerden uzak durulması gerektiğini bilmelisiniz. Açık renk mobilyalarınızı ise güzel gösteren koyu renk perdeleriniz olacaktır. Son derece gösterişli, abartılı ve dikkat çekici olan mobilyalarınızı tamamlamak üzere tercih edeceğiniz halının ise daha sade olması gerekir. Bu sayede mobilyalarınız ön plana çıkacaktır.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

www.avensamobilya.com üzerinden alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Kapat